Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Jett Plazma

Jett Plazma

Jett plazma cihazlar içinde önemli bir yerde olup sıkı bir görüntüye sahip olunabilmeyi hedefler. Medikal estetik alanında her geçen gün üretilen yeni cihazlar yardımı ile son derece başarılı sonuçlara ulaşmak mümkündür. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak estetik ve güzellik bakımına önem veren kişileri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni nesil cihazlar üretilmeye başlandı. 

Yeni nesil cihaz olarak karşımıza çıkan jett plazma sayesinde yüz bölgesinde bulunan çizgiler, kırışıklıklar hamilelik çatlakları, yara izleri giderilir. Ameliyatsız bir uygulama olan jet plasman yardımıyla sıkı ve gergin vücut hatlarına sahip olmak mümkündür.

Medikal estetikçiler tarafından devrim olarak adlandırılan bu cihaz göz kapaklarındaki düşüklüğü kaldırarak sıkılaştırır. Cihaz aynı zamanda vajinal estetik işlemlerinde de başarılı role sahiptir.

Jett Plazma Nedir?

Maddenin dördüncü hali olarak adlandırılan plasman çok zor elde edilen bir maddedir. Maddeler katı sıvı ve gaz halinde bulunur. Bu nedenle katı maddeler verilen enerjiyi ve sıvı yağ sıvı maddeler ise gaza dönüşür.

Gaz halinde bulunan bir maddeye enerji verilmesi halinde bu madde plazma olarak karşımıza çıkar. Bu madde günümüzde teknoloji ile beraber kullanılarak çeşitli hastalıkların ve rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır.

Cihaz olarak karşımıza çıkan bu ürün ucunda bulunan enerji sorunlu bölgeye uygulanarak buradaki kötü görüntüleri ortadan kaldırır. Son derece güvenilir bir şekilde kullanılan bu ürün sayesinde çevre dokular herhangi bir zarar görmez.

Sorunlu bölgelerdeki kırışıklıklar, ince çizgiler ve izler bu cihaz yardımıyla gidebilir ve bu bölgeler daha sıkı bir görüntüye sahip olur. Kişinin vücut yapısına ve yaşadığı sorunlara parelel olarak belirlenir.

Jett Plazma Kimlere Uygulanır?

Jett Plazma sağlık sorunu bulunmayan kişilere ve yetişkinlere uygulanır. Ayrıca hamile ve emzikli bayanlar yaptıramazlar. Ameliyatsız bir işlem olduğu için günümüzde popüler bir şekilde kadın erkek fark etmeksizin tercih ediliyor. Kullanılan cihaz sayesinde sıkı ve gergin bir vücut tipine sahip olmak mümkündür.

Bu işlem en çok kazayağı çizgilerinde, yara ve sivilce izlerinde, göz kapağı düşüklüğü ve estetiğinde, leke tedavisinde, karın ve boyun germe işlemlerinde, çil tedavisinde, çıkması zor dövmelerin temizlenmesinde kullanılır.

15-20 dakika bir işlem olan jett plazma anestetik kremler kullanılarak yapılır. Uygulamanın ardından işlem gören bölgede kabuklanma görülür. Kabukların dökülmesi ile beraber tende pembe bir görüntü oluşur. Bu pembelik ise birkaç hafta içerisinde tamamen son bulur.

Jett Plazma Öncesi

Hastalar tercih edecekleri uzman doktor ile görüşerek işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle işlemin hangi bölgede nasıl gerçekleşeceği, uygulama sırasında herhangi bir ağrı olur mu, kaç seans olacağı gibi konularda doktora sorular sorulur. Hastanın sağlık koşullarının uygun olup olmadığına bakmak için bir takım testler yapılır. İşlem öncesinde hastalar kullandığı ilaçlar hakkında bilgi verirler.

Ayrıca dokuların hızlı bir şekilde onarılmasında etkin rol oynayan hücreleri yok eden sigara gibi kötü alışkanlıklardan uzak durmak gerekir. İşlemin gerçekleşeceği bölgenin doğrultusunda jett plazma fiyatları hakkında da bilgi almak gerekir.

Jett Plazma Göz Kapağı Estetiği

Yeni nesil güvenilir bir cihaz olan Jett Plazma ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde verimli bir şekilde kullanılır. Sıkılaştırma işlemi olarak da bilinmesi ile aynı zamanda göz kapağı estetiğinde de tercih edilir. Ameliyatsız bir işlem olan göz kapağı estetiği ile anesteziden korkan kişiler rahatlıkla yaşadıkları sarkıklıktan kurtulabilirler.

Göz kapaklarında görülen sarkıklık gerdirme işlemi sonucunda giderilir. Böylece birçok kişi daha genç bir görünüme kavuşmakla beraber dinamik ve canlı bir görüntüye de sahip olurlar. Jett Plazma Fiyatları göz kapağı çevresi ve gözaltı torbaları şekli ile alakalıdır.

Jett Plazma Sonrası

Jett Plazma sonrası hastaların dinlenmeleri gerekir. Tercih edilen işlemin, bölge ve genişliğine bağlı olarak bu kısımların su ile temas etmemesi gerekir. İşlem sonrası hastalar aynı gün hastaneden taburcu olurlar. Herhangi bir ağrı ihtimaline karşı hastalara ağrı kesici ilaç verilir.

Jett Plazma Yaptıranlar

Güncel gelişmeleri ve medikal estetik operasyonlarını yakından takip eden kişiler jett plazma yaptırarak sıkı vücut hatlarına sahip olabilirler. Dış görüntüsüne ve estetik yapısına önem veren kişiler istedikleri forma kavuşabilirler. Güvenilir bir operasyon olduğu için her geçen gün jett plazma yaptıranların sayısında ciddi artışlar görülüyor. Yaptıranlardan işlem hakkında sorular sorularak bilgi alınabilir.

Jett Plazma Fiyatları 2023

Jett Plazma fiyatları kişinin vücut tipi ile alakalı olduğu için yapılan incelemeler sonucunda geçirilecek operasyonlar doğrultusunda belirlenir. Bunun dışında Jett plazma fiyatlarını tercih edilen klinik medikal estetik gerçekleştiren uzmanın deneyimi sunulan hizmetler kliniğin bulunduğu şehir gibi etkenlerde belirler.

Daha düzgün, sıkı ve gergin vücut hatlarına sahip olarak istediğiniz vücut formuna sahip olabilirsiniz. Yüzde ve vücudun çeşitli bölgelerinde yapılan jet plazman işlemleri kişilerin özgüvenini yükselttiği gibi estetik bakımdan gerçekleştirilen sıkılaştırma işlemleri ile düzgün bir yapıya kavuşmak mümkündür. Jett plazma fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.