Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

J Plasma

J Plasma , yüz başta olmak üzere vücudun birçok farklı bölgesinde uygulanabilip uygulamaları kalıcı sonuçlar vermesi ve cilt yüzeyinde herhangi bir kesi izine yol açmaması nedeni ile güvenle tercih edilir. J plasma uygulamaları birçok estetik ve sağlık merkezlerinde uygulanabilen operasyonlardır ve estetik grubunda yer alan cerrahi müdahaleler sırasında ilk sıralarda yer alır.

Cilt üzerinden yapılan küçük kesi ameliyatları ile gerçekleştirilen j plasma uygulamaları neticesinde birçok durumda hastalar aynı gün tekrar normal yaşamlarına geri dönebilirler.

Vücudun hangi bölgelerinde uygulanabildiği ve j plasma fiyatları gibi birçok ayrıntı ve detay ile ilgili görüşmek için hastalar sağlık ve estetik merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Plasma Enerjisi Nedir?

Plasma enerjisi j plasma tedavisinde kullanılan ve en yalın tanımı ile gazın iyona çevrilmiş halidir denilebilir. Diğer bir deyişle maddenin de dördüncü halidir. Plazma enerjisinin kullanılmasını sağlayan plazma cihazları ışının kolayca kullanılabilmesini ve cilde enjekte edilmesini sağlar.

Yapılan işlemler neticesinde cilt altına girilerek bu bölgelere ışın verilmesi sureti ile uygulamaların gerçekleştirilmesi sağlanır. Operasyon başlangıçtan bitiş noktasına kadar tamamen doğaldır ve bu nedenle hastalar üzerinde herhangi bir yan etkiye neden olmaz.

Ten altından yapılan işlemler kapsamında hastalara uygulanan anestezinin ardından cilt altına erişmek mümkün olur ve ince bir tabaka ile cilt altından gerekli gençleştirme işlemi yapılır. Ameliyatın ardından bölgelerde oldukça küçük kesiler oluşur. Bu kesiler de ilerleyen teknoloji ürünleri ile kaybedilir ve hastaların ciltlerinde kusursuz ve dümdüz bir görünüm sağlanır.

J Plasma’nın Avantajları Nelerdir?

Cerrahi müdahaleler kapsamında yer alır ve sonuçları kesindir. Ameliyat kesiği izlerinin kısa sürede yok olmasının yanında anlık olarak hastaların aynı gün içerisinde taburcu edilebilmesi de bir diğer avantajdır. Hızlı iyileşme süresine bağlı olarak kesiler de son derece kısa bir süre içerisinde vücutta iyileşir ve böylece cerrahi müdahalenin yapıldığı bölgeler kusursuz bir görünüme bürünür.

Hastalar kendileri dile getirmedikleri sürece birçok durumda operasyon geçirdikleri belli olmaz. Sahip olunan homojen görünüm doğala yakın olması nedeni ile de insanların kendilerine olan güvenlerinin artmasına yardımcı olur.

Birçok cerrahi müdahaleye göre en büyük avantajı ise yüz ve boyun bölgesinde güvenilir koşullarda tercih edilebilir olmasıdır. J plasma fiyatları ve uygulamalar hakkında merak edilen her tür bilgi için hastaların uygulamanın yapılacağı merkezler ile iletişime geçmeleri gerekir.

Plasma Tedavisinde Uygun Adaylar Kimlerdir?

J Plasma tedavileri birçok yaş grubunda rahatlıkla tercih edilebilen cerrahi uygulamalardır. Yüz bölgesinde yapılacak j plasma uygulamalarında en az 20 yaş grubu içerisinde yer almak gerekir. 70 yaşını doldurmayan kişilerde yine yüz bölgesi uygulamaları güvenle tercih edilebilir.

Genel vücut hatları üzerinde yaptıracak olan hastaların ise 30 ila 80 yaş aralığında olması gerekir. Bayan ve erkek ayrımı gerektirmeyen uygulama kapsamında cilt yüzeyinde sarkma şikâyeti bulunan her bireyler bu müdahaleler için sağlık kuruluşlarına başvurabilir.

Cildinde orta ve fazlası düzeyde sarkma bulunan hastalar ilgili kuruluşumuz ile iletişime geçerek j plasma tedavisi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirler.

J Plasmanın Tedavi Alanları Nerelerdir?

Plasma tedavileri günümüzde cildin birçok farklı bölgesinde uygulanabilen cerrahi müdahalelerdir. Birçok ek müdahale ile de istenilen sonuçların memnuniyet seviyesi artırılır. J plasma tedavisi yüz ve boyun bölgesi başta olmak üzere, bel ve karın bölgesi, kalça ve basen bölgesi, bol bölgesi, boyun ve gıdı bölgesi, selülit bölgesi, göğüs bölgesi, iç ve dış uyluk gibi birçok farklı bölgede uygulanabilir.

Ameliyat yöntemi ile gerçekleştirilen j plasma uygulamalarında bilinen herhangi bir yan etki bulunmamaktadır. İşlemin her aşaması tamamen doğal koşullarda gerçekleştiğinden dolayı güvenle tercih edilebilir. Tedaviden önce hastalara anestezi kremi uygulanır ve bölgesel olarak hastanın cildinin uyuşturulması sağlanır.

Ardından oluşacak her tür kızarıklık ve tahriş gibi durumlar için ise hastalardan yüksek korumalı güneç kremleri kullanmaları tavsiye edilir. Hastalar birçok urumda sosyal hayatlarından geri kalmadan yaşamlarına devam edebilir.

J Plasma Diğer Estetik Ameliyatlar ile Kombine Edilebilir Mi?

Ciltte uygulanan ve birçok farklı cerrahi müdahale ile bir arada kullanmak kombine etmek mümkündür. Özellikle aşırı kilo kaybı yaşayan hastalarda meydana gelen cilt sarkmaları için tercih edilen uygulamalarda bununla birlikte birçok farklı müdahale ile de birlikte kullanılabilir.

J Plasma Yaptıranlar

Plasma tedavisi alan bireyler kısa süre içerisinde sosyal yaşama uyum sağladıklarını ve gözle görülen herhangi bir iz kalmadığını belirtir. Güven veren olumlu sonuçları sayesinde bu müdahale için araştırma yapan kişiler rahatlıkla randevu alarak estetik merkezlerinde bu uygulamayı satın alabilir.

J Plasma Fiyatları 2023

Plasma tedavileri uygulanacağı bölgeye ve sağlık kuruluşunun özelliğine göre farklılık gösterir. J plasma uygulamasını tercih edecek olan bireyler randevu alarak sağlık kuruluşlarında ön muayeneye girmek zorundadır.  J plasma fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.