Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Vaser Liposuction

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser Liposuction teknolojisi içerisinde önemli bir yere sahip olup kısa süre içerisinde kalıcı ve güzel sonuçlar sağlar. İşlem sırasında vücutta bulunan diğer dokulara zarar vermeden sadece yağ dokularını hedefleyen vaser liposuction sayesinde gözle görünen minimal düzeyde başarılı bir sonuca ulaşılır.

Aynı zamanda hassas bölgelerdeki fazla yağlarda sorunsuz bir şekilde alınır. Özellikle bayanlar tarafından tercih edilmesi ile vücudun ve cildin pürüzsüz bir güzelliğe kavuşmasına imkân tanır. Vaser Liposuction tercih edilen bölgenin genişliğine ve yağ oranına bağlıdır.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber medikal estetikte kullanılan cihaz ve yöntemlerinde şekli değişmeye başladı. Böylece daha kalıcı, hızlı, herhangi bir olumsuzluk yaşamadan verimli neticelere ulaşmak mümkündür. Gelişen teknolojiler içerisinde yer alan vücut şekillendirme işlemleri içerisinde en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Bölgesel yağlanmalar ince kanüller denilen araçlar yardımı ile alınır. Vücudun pek çok bölgesinde tercih edilen bu operasyon sayesinde herhangi bir morarma ve dalgalanma sorunu yaşanmaz. Geliştirilmiş yeni bir teknoloji olması ile sağlıklı ve güvenilir vücut tipine sahip olmak mümkündür. Vaser liposuction fiyatları yapılan tetkik ve incelemeler sonucunda ortaya çıkar.

Vaser Liposuction Ameliyatı

Vücudun çeşitli bölgelerinde meydana gelen yağların ince kanüller yardımı ile alınmasıdır. Aynı anda vücudun birçok bölgesinde uygulanabilir. Son derece geliştirilmiş bir yöntem olan  vaser liposuction ameliyatı ile yağ hücreleri gruplara ayrılır.

Böylece işlem sırasında verilen frekansta ses dalgaları dokulara zarar vermeden yağların sıvı hale gelmesini sağlar. Sıvı hale getirilen bu akışkan yapı kanüller aracılığı ile çekilir ve özel hazneler de toplanır.

Ameliyat sırasında çekilen yağlar hastanın vücudunun farklı bölgelerinde yeniden kullanılabilir. Özellikle meme büyütme ve popo kaldırma işlemlerinde tercih edilir. Vücuduna estetik bir görünüm kazandırmak isteyen bireyler bölgesel şekillendirme yapabilirler.

Vücudu şekillendirdiği gibi meme büyütme, elmacık kemiklerini şekillendirme, popo bölgesine dolgun bir görüntü verme, yüzdeki ince çizgileri yok etme de kullanılabilir. Hastanın ameliyat sırasında alacağı işlem sayısına bağlı olarak belirlenir.

Vaser Liposuction İçin Kimler Uygundur?

Tedavi de kadın erkek tüm bireyler tercih edebilir. Özellikle yapılan sporlar ve diyetler karşısında dirençli yağların alınmasında önemli bir yere sahip olması ile en yeni teknolojiler içerisinde yer alır. Bu güvenilir yöntem kadınların ve erkeklerin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılır. İşlem için kişilerin sağlık koşullarının da elverişli olması gerekir. Hastaların bütçesine göre uygunluğu doğrultusunda alınır.

Vaser Liposuction Öncesi

Hastalar genel sağlık durumları ile ilgili doktoru bilgilendirirler. Kullandıkları ilaçları ve vitaminleri doktora bildirmek zorundalar. Ayrıca Sigara ve alkol tüketimi bulunan hastalarda bunu dile getirmelidirler. Bunun dışında hastalar operasyon hakkında doktordan bilgi alırlar.

Vaser Liposuction Sonrası

Alınan işlem sayısına bağlı olarak  sonrasında hastalar bir gece hastanede bekletilebilir. İşlemin gerçekleştiği ilk 1 hafta çok önemlidir. Bu süreçte hastaların iyileşme sürecini hızlandırmak açısından dinlenmeleri ve ani hareketlerden kaçınmaları gerekir. Hastaların ihtiyacına uygun bir şekilde korse giymesi tavsiye edilir. Bu korseler hava alabilen özelliğe sahip olduğu için rahatlıkla kullanılabilir.

Vaser Liposuction Ameliyatı Genel Anestezi İle Mi Yapılır?

Belli bölgelerde alınacaksa lokal anestezi işlemi ile gerçekleştirilebilir. Fakat bazı hastaların yağ oranı ve işlemin uygulanacağı alanın fazla olması gibi durumlarda genel anestezi ile hasta uyutulur ve işlem gerçekleşir. İşlem sırasında kullanılacak anestezi uygulamaları doğrultusunda yeniden düzenlenir.

Vaser Liposuction Sonuçları Kalıcı Mıdır?

İşlem sırasında vücudun çeşitli bölgelerinde dirençli yağlar başarılı bir şekilde alınır. Güvenilir bir yöntem olan vaser liposuction sırasında sıvı hale getirilen yağlar ince kanüller yardımı ile çekilir. İşlem sonrasında hastaların yemeğe içmelerine ve spor aktivitelerine dikkat etmeleri gerekir. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde sonuçları oldukça kalıcı ve uzun süre kullanılabilecek bir işlemdir.

Vaser Liposuction Yaptıranlar

En yeni ve modern teknolojiler içerisinde bulunan vaser liposuction güvenilir olması yönüyle oldukça ilgi görüyor. Bu nedenle bu uygulamayı kullanan kişi sayısında büyük bir artış yaşanıyor. Vaser Liposuction yaptıranlar işlemden duydukları memnuniyeti dile getirirler. Çünkü diğer klasik yöntemlere nazaran işlem sırasında herhangi bir morarma kanama görülmediği gibi hızlı bir iyileşme süreci bulunur.

Vaser Liposuction Fiyatları 2023

Kalıcı sonuçlar vermesi yönüyle yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Vaser liposuction fiyatları kişinin operasyon sırasında alacağı işlem sayısına ve vücudundaki yağ miktarına bağlı olarak değişir.

Doktorun bu konuda deneyimli ve uzman olması alınacak sonucun başarısı açısından son derece önemlidir. Bu nedenle işlem öncesi iyi bir araştırma yapmak gerekir. Hastaların hastanede konaklaması ya da aynı gün taburcu edilmesi halinde vaser liposuction fiyatları değişebilir. Vaser liposuction fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.